معماری همین جاست

 

Read Together

In margine Of EventSpace - 2

 

زاویه:  Tour Signal By Jean Nouvel

ژان نوول و همکارانش برنده طراحی ساختمان Tour Signal در سایتی نزدیک به "لادفانس" پاریس شدند. مکان این پروژه مشرف به دروازه غربی "لادفانس" قرار گرفته است و در آن سعی شده است علاوه بر هماهنگی با مهره موجود در منطقه و حفظ جذابیت هر دو بنا، یک مرکز فعالیتی قوی در مرکز پاریـس ایجاد شـود.

 

  در حاشیه فضای رویداد- زاویه- Tour Signal By Jean nouvel

 

دریچه: پدیده نور/ Interface by 16A

نور پدیده­ای است که در معماری بسیار تاثیر گذار است و می­تواند فضا را بیش از پیش جذاب تر کند و ابعاد گوناگونی به آن بخشد . تصاویر زیر مربوط به یک بنای تجاری در ژاپن است و توسط گروه معماری ژاپـنـی  16A طـراحی و اجـرا شده اسـت.

 

  در حاشیه فضای رویداد- دریچه - پدیده نور

 

با معماران:  Tabanlioglu Architects & Dogan Media Center

دکتر "Hayati Tabanlioglu" موسس شرکت ، "Tabanlioglu "در ترکیه می­باشد. آنـها پروژه­های بسیاری را در داخل و خارج انجام داده­اند. از بهترین کارهای آنها می­توان به سفارت ترکیه در برزیل، وزارت امور خارجه ترکیه و کنسولگری ترکیه در توکیو اشاره کرد. پروژه "Dogan Medya center" در آنکارا پایتخت ترکیه است و متعلق به کانـال­هـای تلویزیونی و دو روزنـامـه "مــلیــت" و "حــریـت" اســت.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با معماران - Tabanlioglu

   

با طراحان: Pizza Perez

معمار ایتالیایی Francesco Moncada، رستورانی برای سرو "پیتزا" طراحی کرده و بنا در طبقه همکف فضایی اداری و تجاری قرار گرفته است. فضا در اینجا به دو قسمت تقسیم شده است، برای عرضه فست فود و برای مشتریانی که می­خواهند غذا را به خانه ببرند. جنس دیواره­ها از فایبر گلس بوده و فضاهایی برای نـگـهداری وسـایـل مشتـریان وجـود دارد.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با طراحان - Francesco Moncada

 

با دیگران: چهره ها

جواد آذر، متولد تهران به سال 59 می­باشد. وی فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه سوره تهران و عضو انجمن هنرمندان نقاش و موسسه توسعه هنرهای تجسمی است و تا بحال چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی داشته است.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با دیگران- جواد آذر

/ 0 نظر / 8 بازدید